BĀRDAS UN ŪSU PĀRSTĀDĪŠANA


Vīrieša paštēlam un emocionālajai pārliecībai nozīmīgs var būt ne vien matu, bet arī bārdas un ūsu veselīgs izskats. Gan bārdas, gan ūsu biezumu atjaunot un koriģēt iespējams, izmantojot to pašu metodi, kuru pielieto matu un uzacu pārstādīšanai - FUE metodi, kad no klienta donorzonas tiek paņemti matu folikuli no galvas vai bārdas zonas. Līdzīgi kā uzacīm, arī bārdas mati jāpārstāda pa vienam, tādēļ pēc graftu izņemšanas no donora zonas, tie tiek sadalīti atsevišķi pa vienam matam.

Bārdas matu transplantācijas norise

Klients uzskicē, kādu bārdas līniju un kādu ūsu formu viņš vēlas iegūt - bārdu un ūsas iespējams padarīt kuplākas un izveidot tām noteiktu formu. Uzreiz pēc transplantācijas bārdas mati pēc struktūras vēl būs plāni, bet ar laiku tie mainīs struktūru un kļūs biezāki un adaptēsies esošajiem bārdas matiem.

Procedūras ilgums atkarīgs no veicamā darba apjoma (apmēram 3-6 stundas), tiek izmantota lokālā anestēzija.

Rezultāti pilnībā vērojami pēc 7-9 mēnešiem.

JA TAVS SAPNIS IR GREZNA BĀRDAS VAI KRĀŠŅAS ŪSAS - ĪSTENO TO!

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDINFORMĀCIJA:

Lai noteiktu tieši Jums pārstādāmo graftu apjomu un noskaidrotu aptuvenās procedūras izmaksas vēl pirms konsultācijas, iesūtiet 5 savas galvas fotogrāfijas – no priekšas, sāniem, augšpuses un mugurpuses un 24h laikā epastā saņemsiet atbildi ar aptuveno izmaksu aprēķinu FUE procedūrai!

Bezmaksas konsultācija: matu transplantācija ar manuālo FUE metodi - dr. Ilze Runce:  +371 26821593