MATU TRANSPLANTĀCIJA SIEVIETĒM


Mati ir ļoti nozīmīga mūsu vizuālā tēla daļa, tieši tādēļ gan vīriešiem, gan jo īpaši sievietēm matu zaudēšana ir sāpīgs paštēla un pašvērtējuma jautājums. Mūsu vizuālais tēls ir cieši saistīts ar emocionālo pašsajūtu tāpēc, risinot ar ārieni saistītus jautājumus, ieteicams orientēties uz kvalitatīvu, noturīgu rezultātu un uzticamiem speciālistiem. 

Matu izkrišanu var izraisīt dažādi faktori – iedzimtība, novecošana, slimības, reakcija uz medikamentiem un stresu, apdegumu un citu veidu rētas, ilgstoša kādas zonas izplūkāšana vai depilācija (piemēram, uzacis). Lai arī mūsdienās pieejami dažādi maskējošie un ārstnieciskie līdzekļi, matu transplantācija bieži vien ir vienīgā izeja, lai atgrieztu matu kuplumu un veselīgu pašapziņu.

Sievietēm īpaši aktuāla šobrīd ir uzacu zonas korekcija – mainoties modes tendencēm, mainījusies arī vēlamā uzacu forma. Šauro, izplūkāto līniju aizstājušas dabīga izskata uzacis, kuras grūti atgūt pašas spēkiem, ja matiņi gadiem ilgi raustīti vai veikts neveiksmīgs permanentais grims.

Matu transplantācija ir ideāls variants kuplāku uzacu iegūšanai, jo atšķirībā no permanentā grima, pārstādītie matiņi paliek uz mūžu.

SVARĪGI!

SIEVIETĒM MATU TRANSPLANTĀCIJA GALVAS MATIEM IR PIEMĒROTA GADĪJUMOS, KAD MATI IR ATKĀPUŠIES, IR RĒTAS, KURAS VĒLAMS NOSLĒPT VAI ALOPĒCIJA (ALOPĒCIJAS GADĪJUMĀ JĀBŪT DONORZONAI NO KURAS IEGŪT PĀRSTĀDĀMOS MATUS).


PIETEIKŠANĀS UN PAPILDINFORMĀCIJA:

Lai noteiktu tieši Jums pārstādāmo graftu apjomu un noskaidrotu aptuvenās procedūras izmaksas vēl pirms konsultācijas, iesūtiet 5 savas galvas fotogrāfijas – no priekšas, sāniem, augšpuses un mugurpuses un 24h laikā epastā saņemsiet atbildi ar aptuveno izmaksu aprēķinu FUE procedūrai!

Bezmaksas konsultācija: matu transplantācija ar manuālo FUE metodi - dr. Ilze Runce:  +371 26821593