UZACU TRANSPLANTĀCIJA


Uzacu, tāpat kā matu, izkrišanu var izraisīt dažādi faktori – iedzimtība, novecošanās, slimības, reakcija uz medikamentiem un stresu, tās var pazust traumu, apdegumu rezultātā veidojoties rētām, uzacu matiņu izzušanu var veicināt ilgstoša uzacu zonas izplūkāšana vai depilācija. 

Par laimi mūsdienās ar to nav jāsamierinās – speciālisti veic matiņu transplantāciju arī uzacu zonā. FUE matu pārstādīšanas metode, kad mati tiek pārstādīti graftu veidā (1-4 matiņu kopums), ir piemērota ne tikai galvas matu, bet arī uzacu matiņu pārstādīšanai. Pārstādot uzacis, grafti tiek sadalīti, jo uzacu matiņi aug pa vienam. Procedūras laikā tiek izmantota lokālā anestēzija. Pēc procedūras veikšanas nepaliek rētas.

Matu transplantācija ar manuālo metodi

Uzacu transplantācijai izmanto klienta matus, ko ņem no pakauša zonas. Pēc pārstādīšanas tie aug tāpat kā mati, tāpēc sākumā tie regulāri ir jānogriež. Pēc 2 – 3 mēnešiem pārstādītie mati adaptējas jaunajā vidē un aug kā uzacu matiņi. Pēc uzacu atjaunošanās, tās var arī krāsot un kopt, kā ierasts.

Procedūra aizņem 5-6 stundas. Tiek izveidota klientam vēlamā uzacu forma, uzzīmējot kontūru. Jā klients vēlas, to var darīt vizāžists, stilists vai kāds cits pieaicināts speciālists.

Pēc procedūras uzacu zonā būs neliels apsārtums, tūska, bet pēc laika izzudīs. Procedūras rezultāti pilnībā vērojami pēc 7-9 mēnešiem.

ATGŪSTI IZTEIKSMĪGU SEJAS AKCENTU AR SKAISTĀM UZACĪM!

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDINFORMĀCIJA:

  • E-pasts fotogrāfiju iesūtīšanai: [email protected]
  • Bezmaksas konsultācija: +371 26821593
  • Maksas konsultācija ar ķirurģi Dr. Ilzi Runci: +371 26821593